עורך דין גירושין רות דיין וולפנר
מגזין גירושין > כל ההתחלות קשות
כל ההתחלות קשות
גירושין והתחלות חדשות

כל ההתחלות קשות

על קו הזינוק לפני שמתחילים, עולות השאלות הכי קשות - האם להישאר בשביל הילדים? האם לנהל מו"מ להסכם או לרוץ ולהגיש תביעות? האם לפנות לבית הדין הרבני? האם יקחו לי את הילדים? כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים.

התחילו כאן

כמה מילים לפני שמתחילים, לקחת אויר ולהבין שנכנסים להליך לא קל שדורש עוצמות ושהוא אמנם סופו של פרק אך גם תחילתו של פרק חדש בחייכם - העתיד שלכם.

איך מנהלים את משבר הגירושין?

איך הופכים את המשבר הגדול של חייכם להזדמנות לצמיחה וגדילה? במהלך השנים פיתחנו שיטה שתעזור לכם לנהל את הליך הגירושין מתוך מטרה להפוך את המשבר הזה להזדמנות הגדולה של חייכם, לצמוח ממנו ולגדול לקראת עתיד טוב יותר.

על קו הזינוק

כל ההתחלות קשות, ובגירושים, ההתחלה קשה עוד יותר. קטעי המידע זורמים אליכם מכל כיוון, הרגשת אובדן השליטה יחד עם הצער הגדול, הבלבול והחרדה יוצרים תחושת חוסר אונים. להלן המלצות מגזין גט-UP לאלו שעומדים על קו הזינוק :

להשאר בשביל הילדים ?

ההחלטה האם להשאר במערכת נישואין אומללה או לפתוח בהליך גירושים היא אחת השאלות הקשות עימן נאלץ אדם להתמודד במהלך חייו, במיוחד כאשר מצויים בתמונה ילדים.


האיומים הכי נפוצים

תחילת המתח בתא המשפחתי מביא עימו, כחצב המבשר על בוא הסתיו, מטר איומי גירושים הנשמעים, בנוסח זה או אחר, בבתים רבים. איומים אלו, משיגים בדרך כלל את מטרתם – הפחדת הצד שכנגד על מנת למנוע ממנו לנקוט צעדים לשמירת זכויותיו, הפחדת הצד שכנגד על מנת למנוע ממנו לעזוב או הפחדת הצד שכנגד על מנת להרגיש חזק יותר. מרבית האיומים חסרי בסיס.

המיתוסים הכי שכיחים

כולם יודעים הכל על גירושין . בגדת ? יקחו לך את הילדים...אתה מרוויח משכורת מינימום? לא תשלם מזונות...תפסת אותה בוגדת ? רוץ לבית הדין הרבני...נשמע מוכר, אך אלו פשוט חלק מהמיתוסים הכי שכיחים. מיתוסים כמו מיתוסים – אינם תמיד נכונים. מערכת גט-up איגדה את עבורכם את המיתוסים הכי שכיחים בהליך גירושין ואת האמת המשפטית ביחס למיתוסים אלו.

5 דברים שחשוב לעשות כשחושבים על גירושין

כשהמחשבה על גירושין הופכת להיות אופציה ריאלית, ישנם כמה דברים שממש חשוב לעשות לפני הכל...

בחירת עורך דין גירושין

בחירת עורך דין שייצג אותך בהליך גירושים היא עניין מהותי וחשוב. הליך הגירושין הוא אחד ההליכים הכי חשובים שמנהל אדם בחייו. יש לו השפעה על המשך חייו ועל היבטים כלכליים וריגשיים מהותיים ביותר. מי שילווה אותך בהליך, שעלול להמשך חודשים ולעיתים שנים, הוא עוה"ד שתשכור. השיקולים שיכולים להשפיע עליך, במאמר.

( 1 2 )