עורך דין גירושין רות דיין וולפנר
לתיאום פגישה 03-6708888
מגזין גירושין > כל ההתחלות קשות
כל ההתחלות קשות
גירושין והתחלות חדשות

כל ההתחלות קשות

על קו הזינוק לפני שמתחילים, עולות השאלות הכי קשות - האם להישאר בשביל הילדים? האם לנהל מו"מ להסכם או לרוץ ולהגיש תביעות? האם לפנות לבית הדין הרבני? האם יקחו לי את הילדים? כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים.

מה קורה בפגישת יעוץ עם עורך דין גירושין?

הליך גירושין הינו הליך קשה ומורכב וחשוב מאוד להיעזר בייעוץ משפטי אצל עורך דין המתמחה בענייני משפחה לאורך כל הדרך.

חמישה דברים שצריך לעשות כשמתחיל הליך גירושין

בין אם אתם היוזמים ובין אם נדמה לכם שבן או בת הזוג מתכננים מהלך כלשהו לקראת גירושין, להלן 5 דברים שחייבים לעשות כשעומדים לפני הליך גירושין.

החוק החדש להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה

מורה נבוכים לחוק החדש שקבע כללי משחק חדשים לגירושין בישראל

חמש טעויות שאסור לעשות בגירושין

הליכי הגירושין יכולים להתדרדר במהירות להליכים קשים מאוד, שנמשכים שנים ומונעים מרגש נקמה עז. בסרטון המצורף עו"ד רות דיין וולפנר מספרת על הטעויות שמומלץ מאוד להימנע מהן כאשר נמצאים בהליך גירושין.

חמש עצות זהב למתגרשות

הבטיחי את כספך, אל תחשבי שבעלך יצא בלי כלום, אל תמנעי מהילדים קשר עם אבא שלהם, אל תהפכי את הילדים לכותל, את הליך הגירושין שלך את לא יכולה לנהל בעצמך.

התחילו כאן

כמה מילים לפני שמתחילים, לקחת אויר ולהבין שנכנסים להליך לא קל שדורש עוצמות ושהוא אמנם סופו של פרק אך גם תחילתו של פרק חדש בחייכם - העתיד שלכם.

איך מנהלים את משבר הגירושין?

איך הופכים את המשבר הגדול של חייכם להזדמנות לצמיחה וגדילה? במהלך השנים פיתחנו שיטה שתעזור לכם לנהל את הליך הגירושין מתוך מטרה להפוך את המשבר הזה להזדמנות הגדולה של חייכם, לצמוח ממנו ולגדול לקראת עתיד טוב יותר.

על קו הזינוק

כל ההתחלות קשות, ובגירושים, ההתחלה קשה עוד יותר. קטעי המידע זורמים אליכם מכל כיוון, הרגשת אובדן השליטה יחד עם הצער הגדול, הבלבול והחרדה יוצרים תחושת חוסר אונים. להלן המלצות מגזין גט-UP לאלו שעומדים על קו הזינוק :

( 1 2 3 )