עורך דין גירושין רות דיין וולפנר
מגזין גירושין > כל ההתחלות קשות
כל ההתחלות קשות
גירושין והתחלות חדשות

כל ההתחלות קשות

על קו הזינוק לפני שמתחילים, עולות השאלות הכי קשות - האם להישאר בשביל הילדים? האם לנהל מו"מ להסכם או לרוץ ולהגיש תביעות? האם לפנות לבית הדין הרבני? האם יקחו לי את הילדים? כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים.

גירושים - התחילו כאן

התחילו כאן

כמה מילים לפני שמתחילים, לקחת אויר ולהבין שנכנסים להליך לא קל שדורש עוצמות ושהוא אמנם סופו של פרק אך גם תחילתו של פרק חדש בחייכם - העתיד שלכם.

גירושין - על קו הזינוק

על קו הזינוק

כל ההתחלות קשות, ובגירושים, ההתחלה קשה עוד יותר. קטעי המידע זורמים אליכם מכל כיוון, הרגשת אובדן השליטה יחד עם הצער הגדול, הבלבול והחרדה יוצרים תחושת חוסר אונים. להלן המלצות מגזין גט-UP לאלו שעומדים על קו הזינוק :

הליכי גירושין - להשאר בשביל הילדים ?

להשאר בשביל הילדים ?

ההחלטה האם להשאר במערכת נישואין אומללה או לפתוח בהליך גירושים היא אחת השאלות הקשות עימן נאלץ אדם להתמודד במהלך חייו, במיוחד כאשר מצויים בתמונה ילדים.


עורך דין גירושין - האיומים הכי נפוצים

האיומים הכי נפוצים

תחילת המתח בתא המשפחתי מביא עימו, כחצב המבשר על בוא הסתיו, מטר איומי גירושים הנשמעים, בנוסח זה או אחר, בבתים רבים. איומים אלו, משיגים בדרך כלל את מטרתם – הפחדת הצד שכנגד על מנת למנוע ממנו לנקוט צעדים לשמירת זכויותיו, הפחדת הצד שכנגד על מנת למנוע ממנו לעזוב או הפחדת הצד שכנגד על מנת להרגיש חזק יותר. מרבית האיומים חסרי בסיס.

הכל על גירושין - המיתוסים הכי שכיחים בהליכי גירושין

המיתוסים הכי שכיחים

כולם יודעים הכל על גירושין . בגדת ? יקחו לך את הילדים...אתה מרוויח משכורת מינימום? לא תשלם מזונות...תפסת אותה בוגדת ? רוץ לבית הדין הרבני...נשמע מוכר, אך אלו פשוט חלק מהמיתוסים הכי שכיחים. מיתוסים כמו מיתוסים – אינם תמיד נכונים. מערכת גט-up איגדה את עבורכם את המיתוסים הכי שכיחים בהליך גירושין ואת האמת המשפטית ביחס למיתוסים אלו.

כשחושבים על גירושין

5 דברים שחשוב לעשות כשחושבים על גירושין

כשהמחשבה על גירושין הופכת להיות אופציה ריאלית, ישנם כמה דברים שממש חשוב לעשות לפני הכל...

בחירת עורך דין גירושין

בחירת עורך דין גירושין

בחירת עורך דין שייצג אותך בהליך גירושים היא עניין מהותי וחשוב. הליך הגירושין הוא אחד ההליכים הכי חשובים שמנהל אדם בחייו. יש לו השפעה על המשך חייו ועל היבטים כלכליים וריגשיים מהותיים ביותר. מי שילווה אותך בהליך, שעלול להמשך חודשים ולעיתים שנים, הוא עוה"ד שתשכור. השיקולים שיכולים להשפיע עליך, במאמר.

עוד גירושין - יעוץ משפטי חשוב להליך גירושין

יעוץ משפטי בהליך גירושין

תחילתו של הליך גירושים עלולה למצוא אתכם בלתי מוכנים לחלוטין. בעל שמגלה פתאום שאשתו מנהלת רומן מאחורי גבו, אשה שבעלה עזב את הבית והותיר אותה עם ילדים קטנים וללא כסף, ואף בני זוג שמחליטים להתגרש בהסכמה ולגשת מחר בבוקר "לרבנות" על מנת ל"פתוח תיק גירושין " נוהגים לעיתים לפנות ליעוץ מכרים שעברו הליך גירושין ולפעול על דעת עצמם.

( 1 2 )